"Укргазвидобування" переплатило мільйон при закупівлі генераторів фото

На закупівлі 21 дизельного генератора "Укргазвидобування" переплатило понад мільйон гривень.

Про це стало відомо з ухвали Печерського суду Києва від 5 лютого 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, пише "Перша інстанція".

Як випливає з матеріалів справи, суд надав поліції доступ до реєстраційних документів компанії "Райд ЛТД" (згідно з базою юросіб, бенефіціаром черкаської фірми є Григорій Дуцька).

Клопотання про доступ до документів Головне слідче управління Нацполіціі подало в рамках розслідування фактів розтрати в особливо великих розмірах топ-менеджментом ВАТ "Укргазвидобування" при закупівлі товарів за завищеною вартістю.

Встановлено, що заступник начальника департаменту матеріально-технічних ресурсів за попередньою змовою з головою комітету з конкурсних торгів ВАТ "Укргазвидобування", директором "Райд ЛТД" та іншими восени 2014 умисно завищили закупівельну вартість 21 дизельної електростанції.

Як сказано в розслідуванні, для цього була створена видимість наявності конкурента - фізособи-підприємця, який, насправді, виявився підставною особою.

"Райд ЛДТ" переміг з ціною 5,2 млн гривень.

При цьому слідство вже з'ясувало, що дизельні генератори, які були поставлені "Укргазвидобуванню" протягом грудня 2014 року - березня 2015 року, "Райд ЛТД" купила у фірми "Далгакиран Компресор Україна" за 4,1 млн гривень.

В результаті, "Укргазвидобування" зазнало збитків на 1,1 млн гривень.

З Єдиного реєстру судових рішень також відомо, що Генпрокуратура розслідує розтрату коштів посадовцями "Укргазвидобування" при покупці протягом 2014-2015 років 1,81 тисячі тонн хімічної продукції у "Першотравневої хімічної компанії" для виробничо-технічного забезпечення бурового філії "Укрбургаз".Загрузка...

Оставьте первый комментарий