Українська делегація відвідає перші слухання «Україна проти Росії (щодо Криму)» фото

Україна подала до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) документи від уряду для усних слухань у справі «Україна проти Росії (щодо Криму)», які відбудуться 27 лютого 2019 року. 

 

Очікується, що за підсумками цього засідання ЄСПЛ ухвалить рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії та юридично встановить дату початку фактичного контролю Росії над Кримським півостровом.

 

Нагадаємо, що Україна просить Європейський суд з прав людини запровадити додаткові персональні санкції проти чиновників, причетних до порушення прав українських політв'язнів. Також планується запропонувати формування санкційного списку на зразок "списку Магнітського". 

 

Також заяви стосуються подій, пов'язаних з анексією Криму, масових порушень прав українців на півострові (викрадання, вбивство, позбавлення волі, порушення прав власності, порушення права на справедливий суд). 

 

У позовах йдеться про події на Донбасі під час воєнних дій та масові порушення прав людини з боку РФ. 

 

Ще один позов стосується викрадення українських дітей-сиріт, коли російські терористи вивезли з України дітей-сиріт, які перебували в інтернаті в Луганській області. 

 

Делегація правників та юристів, громадських діячів та політиків братиме участь у слуханні та обговорить його результати із суддею ЄСПЛ від України Анною Юдківською.

 

Відвідування слухання відбудеться в рамках проекту "Парламенти світу. Міжнародні установи" від Академії "Грушевського,5", що відбудеться з 23 лютого по 3 березня 2019 року

 

Також делегація відвідає такі установи, як: Європейський парламент у Страсбурзі, ООН та Раду Європи, Чеський парламент в Празі, представництво ОБСЄ в Австрії. 

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий