Зменшення вартості електроенергії для промисловості з 1 січня 2017 року може призвести до її росту для населення. НКРЭКУ зможе знайти необхідні для цього ресурси за рахунок раніше прийнятих рішень щодо зменшення перехресного субсидування. На скільки можуть знизити тарифи на електроенергію для промисловості, поки не вирішили.

Про подробиці того, що такі дії означатимуть для українців розповів співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич і додав, що схеми із перехресним субсидуванням активно використовували в часи екс-президента-втікача Віктора Януковича.

"Той механізм перехресного субсидування, який був запропонований українською владою, став неефективний. Тому для нас велике питання, що мав на увазі Вовк (голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк, - ред.) Ймовірно, він міг пропонувати дві речі. Перша — ще додатково, понад існуючі обсяги підвищити тарифи для населення. Я думаю, що це буде останнє рішення головного керівника і нинішньої влади, тому що далі підвищувати вже нікуди, люди повинні розуміти, що є якась межа. Або ж, можливо, будуть перерозподілені фінансові потоки", — повідомив Марунич для радіостанції "Голос столиці".

Експерт також пояснив, що зростання тарифу на електроенергію стало непідйомним для багатьох українських підприємств, а найважчою ситуація є із шахтами - там заборгованість за електроенергію рекордно зросла.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв про те, що українці, які зареєстрували власний бізнес у квартирах будуть змушені платити за тепло згідно із тарифами для промислових підприємств.Загрузка...

Оставьте первый комментарий