У період опалювального сезону українцям слід повідомляти органи соціального захисту щодо змін у кількості зареєстрованих у помешканні осіб - така інформація напряму впливає на призначення та розмір соціальної знижки від держави на оплату комунальних послуг.

Про це повідомила заступник директора департаменту - начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району Катерина Бінусова і додала, що соцоргани слід повідомити впродовж 30 днів з моменту настання зміни, також слід звітувати і по покупки чи оплату послуг, вартість яких перевищує 50 тисяч гривень.

"Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати територіальне управління соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень та надати відповідні документи", - повідомила Бінусова для видання "Діловий регіон".

За її словами, якщо не зробити таке інформування, субсидію можуть забрати відразу після того, як закінчиться 30-денний термін.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що українці, які зареєстрували власний бізнес у житлових квартирах, тепер будуть змушені платити 85 тис. гривень штрафу за використання помешкань не за призначенням.Загрузка...

Оставьте первый комментарий