Українцям пояснили переплату по субсидіях


17.12.2016 19:24:00Багато українців, отримуючи рахунки за комунальні послуги, зауважують, що мають шалену переплату за субсидією. Це пов'язано із тим, що з 2014 року не відбувався перерахунок цієї соціальної допомоги і послугу надають у межах соціальної норми.

Про це повідомила начальник вiддiлу пiльг, соцiальних допомог та компенсацiйних виплат управлiння соцзахисту мiськради Львова Леся Дронь і додала, що лякатись цієї переплати не варто.

"Сьогодні не проводиться повторний перерахунок субсидії залежно від фактичного використання послуг (як це було до 1 жовтня 2014 року). Субсидію надають у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами. Оскільки, зокрема, на газопостачання норми великі, тому й виникають переплати", - повідомила Дронь для видання "Експрес".

Повідомляється, що якщо є переплата, то за певний місяць можна не платити або тримати ці кошти для більш холодних часів. Це вже на розсуд людини.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв, що перехід на накопичувальну пенсійну систему загрожує крахом всіх заощаджень українців, які вони тримають на своїх банківських рахунках на "чорний" день або ж на майбутню пенсію.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров