Українців неабияк налякала новина про націоналізацію "Приватбанку". Відтак, громадяни знімають готівку із рахунків фінустанови рекордними темпами - 2 млрд. гривень щодня.

Таку інформацію оприлюднив голова правління банку Олександр Дубілет, зазначивши, що такого масового зняття готівки не було навіть на момент початку бойових дій на сході України.

Також Дубілет запевнив, що інкасатори намагаються вчасно поповнювати готівку у банкоматах, однак громадяни відзначають, що у багатьох областях України у банковатах не має коштів.

"Ми виконали всі платежі, ми зарядили всі банкомати. Банкомати продовжують працювати. По-моєму, НБУ ще ні копійки нікуди не дав. Ми продовжуємо працювати, заряджати банкомати. У нас йдуть рекорди — щоденні зняття, 2 млрд грн. Такого не було навіть у період військових дій", — повідомив Дубілет, пише "Голос столиці".

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло про те, що співвласник "Приватбанку" - бізнесмен і олігарх Ігор Коломойський назвав націоналізацію фінустанови "класичним рейдерством".Загрузка...

Оставьте первый комментарий