Україна отримала "золотий шанс" швидко відвоювати Донбас, - експерт


06.08.2017 17:08:00Сьогодні Україна має високі шанси, щоб відвоювати окуповані території Донбасу. Але дати цьому поштовх може лише рішення Президента.

Таку думку в інтерв'ю "Вголосу" висловив полковник запасу, працівник оперативного управління Генштабу (2003-2006 рр.) Олег Жданов.

"Так, сьогодні маємо таку можливість. Уже тому, що РФ навряд чи вмішуватиметься відкрито у цей конфлікт і прийме рішення проводити воєнну операцію. Вони не зроблять так, як в Криму. Не піднімуть російський прапор і не введуть війська на територію Донбасу. Тільки через політичну ситуацію на міжнародній арені", - каже він.

Читайте також: Людина Трампа поїде до Путіна говорити про Україну

На думку Жданова, на сьогодні на Донбасі дуже незначене угрупованняросійських бойовиків і Україна може скористатися цим і прогнати ворога, швидко відвоювавши ці території.

"У нас є досить високі шанси здійснити воєнну операцію. Чому це можливо? Бо рівень бойових потенціалів РФ та України приблизно однаковий. Тому можемо сміливо говорити, що в нас є можливість здійснити воєнну операцію на цьому етапі", – зазначив Жданов.

Нагадаємо, раніше ІА Грушевського,5 повідомляло, Які плани виношує Путін щодо України.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров