Українці незабаром їздитимуть до ЄС без віз – голова Єврокомісії фото

В четвер, 27-го серпня, Жан-Клод Юнкер заявив, що до кінця 2015 року Єврокомісія зможе ухвалити спрощення візового режиму для України з країнами Євросоюзу. Після рішення Єврокомісії, країни-члени ЄС, мають погодити сказування віз на рівні національних парламентів.

«Єврокомісія має намір запропонувати, до кінця року лібералізацію віз, але остаточне рішення мають прийняти держави-члени ЄС»,- сказав Юнкер на спільній прес-конференції з Петром Порошенко.

Також він наголосив, що Україна досягла «величезного прогресу» у відповідності технічної документації до норм ЄС, наприклад, прикордонні електронні чеки та протоколи про реадмісію. Крім того він підкреслив, що головним успіхом України є впровадження антикорупційних реформ.

За словами очільника Єврокомісії, криза з нелегальними мігрантами в ЄС, ні як не вплине на впровадження безвізового режиму Україна-ЄС, адже немає ніякого зв’язку між цими двома питаннями.

Єврокомісія сподівається, що до кінця 2015 року зможе рекомендувати лібералізацію візового режиму України з країнами Євросоюзу, зазначив Юнкер.

«Я ні секунди не сумніваюся в тому, що потім члени ЄС ухвалять скасування віз», — додав він.

Фото: DWЗагрузка...

Оставьте первый комментарий