Український дипломат буде викладати у Єльському університеті  фото

Юрій Сергєєв прийняв запрошення стати професором в Єльському університеті. Видатний український дипломат до грудня минулого року займав посаду представника України в ООН.

У своєму Twitter Сергєєв пише: "Прийняв одне з багатьох запрошень, що надходили в останній місяць, - викладати в Йєльському університеті".

Також дипломат у соцмережах поділився тим, що після складання повноважень преставника в ООН, Міністерство закордонних справ не пропонувало йому жодних посад. У зв’язку з цим, Сергєєв вирішив піти на пенсію, але його професійний досвід був відзначений і затребуваний.

Він написав: «Вирішив вийти на пенсію і прийняв одне з багатьох запрошень, що надходили в останній місяць, - викладати в Йєльському університеті».

Читайте такжеУкраинка возглавит Школу искусств Йеля

Також Юрій Сергєєв завірив своїх підписників у тому, що нову посаду буде використовувати також задля добробуту України.

Дипломат заявляє : «Буду використовувати цю трибуну для донесення правди про Україну. Дякую всім, хто підтримував весь цей час. Залишаюся відданим вам усім» .

Нагадаємо, Юрій Сергеєв займав посаду постійного представника при Організації об'єднаних націй вісім років. 9 грудня 2015 року Президент України підписав його відставку.

Раніше повідомлялося, що українка стала деканом найстарішої в США школи мистецтв. Марта Кузьма стала першою жінкою -деканом Єльської школи мистецтв.Загрузка...

Оставьте первый комментарий