Україна припиняє транзит вантажних автомобілів РФ фото

Як повідомляє прес-служба Кабміну, 15 лютого, на урядовій нараді було прийнято рішення про припинення транзиту вантажних автомобілів РФ.

"Російська Федерація в порушення правил і процедур Всесвітньої торгової організації і двосторонньої міжурядової угоди щодо автомобільних перевезень в односторонньому порядку зупинила рух українських вантажних автотранспортних засобів по території Росії. До моменту отримання пояснень від російської сторони і рішення цього питання Україна тимчасово призупиняє транзитні перевезення вантажними автомобілями, зареєстрованими в Росії, на території України" - повідомляється на урядовому порталі.

Арсеній Яценюк заявив, що Міністерство закордонних справ України направило ноту Російської Федерації з вимогою пояснення зупинки переміщення українських вантажних автотранспортних засобів по території РФ. Також українська сторона проводить консультації з країнами-членами Європейського Союзу і звертається до країн-членів ЄС щодо виконання Російською Федерацією базових принципів СОТ.

Нагадаємо, що 12 лютого, у західних областях почалася блокада російських вантажівок. Акція блокади російських фур на Закарпатті стартувала в районі Нижніх Воріт. Ініціаторами акції блокування російських фур виступили місцеві організації - "Побратими", "Карпатська січ", "Айдар", Союз УБС в АТО. За декілька днів, до блокади долучилося 10 українських областей - Волинська, Рівненська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Житомирська, Чернівецька, Вінницька, Сумська та Чернігівська.

Активісти написали офіційну вимогу до центральноъ влади, аби та заборонила торговельну діяльність Росії на території України. Блокадники вимагають визнати Росію країною-агресором "у всіх сферах суспільно-політичного життя України, зокрема шляхом заборони на розміщення бізнесу окупанта на українській землі, перекриття торгівлі з Росією, в'їзд і транзит через Україну російського вантажного транспорту".

У відповідь на блокаду російських вантажівок в Україні, Росія заборонила рух по своїй території фур з українськими держномерами. Про це повідомляє прес-служба Ространснагляду. Станом на ранок 15 лютого, на території РФ затримано 152 автотранспортних засоби, що належать українським перевізникам.Загрузка...

Оставьте первый комментарий