У Європарламенті проходить український тиждень фото

З 29 лютого по 3 березня в Брюселі проходить Український тиждень в Європейському парламенті. У рамках події розпочала свою роботу Конференція Європейського Парламенту та Верховної Ради України щодо розвитку спроможностей заради реформ, де був презентований звіт Моніторингової місії Європарламенту за оцінкою потреб для реформування українського парламенту.

Заходи «Українського тижня» в Брюсселі розпочалися попереднім брифінгом голови Моніторингової місії Європарламенту Пета Кокса, який запропонував Верховній Раді України оптимізувати свою роботу. «2500 законопроектів в порядку денному парламенту, 2000 серед яких внесено народними депутатами,- це добре, але багато»,- зазначив П.Кокс.


Президент Європарламенту Мартін Шульц подякував всім присутнім і сказав, що «сьогодні, зараз ми пишемо парламентську історію». «Ми вже пройшли довший шлях становлення демократичних інституцій в Україні і маємо долати цей шлях і далі». Ми всі потребуємо стабільної України,- зазначив він.

Після Мартіна Шульца, слово взяв голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, який підкреслив, що відносини України й Європейського Союзу набули абсолютно нової якості. «Я переконаний, що Україна має змінюватися якомога швидше. Не потрібно перебільшувати вплив політичної кризи на процеси, що тривають в Україні. Ми знайдемо рішення, яке об'єднає проєвропейську більшість. Ми впораємося», - наголосив В. Гройсман.


Також, 29 лютого голова Верховної Ради Володимир Гройсман провів зустріч із заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу, обговоривши перспективи співробітництва України та НАТО. Володимир Гройсман поінформував про хід ключових реформ в Україні, зокрема щодо боротьби з корупцією, для якої вже створений увесь необхідний інструментарій, та щодо децентралізації влади, а також судової реформи. 

Під час зустрічі Заступник Генерального секретаря НАТО також висловив подяку Верховній Раді за ратифікацію Угоди про статус представництва НАТО в Україні.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий