У ВР набереться 300 голосів за внесення змін до Конституції в частині правосуддя - нардеп фото

У випадку голосування за проект змін до Конституції України в частині правосуддя, яке має відбутися в четвер, у Верховній Раді набереться необхідна кількість голосів для ухвалення рішення в другому читанні. Про це розповів в коментарі "Грушевського,5" народний депутат України від фракції БПП Олексій Мушак.

На думку депутата, зміни у судовій системі відбудуться за умови правильного підбору суддів та встановлення за ними подальшого контролю.

"Ми створюємо інструмент, питання лише, хто ним буде користуватися. Якщо це будуть люди без відповідної мотивації, то змін не буде. Але якщо ми зможемо підібрати грамотних людей, то будуть. Для цього треба підвищити заробітну плату, надати більше можливостей контролю над офіційними та неофіційними доходами суддів. Там пропонується дві декларації робити: одна судді, а друга - стосується його родичів", - зазначив Олексій Мушак.

На запитання чи набереться у Верховній Раді 300 голосів в процесі голосування за проект змін до Конституції в частині провосуддя, то депутат запевнив, що якщо питання вноситься на розгляд, то голоси є.

"Я думаю, що якщо він виноситься (проект змін - ред.), то так. Принамні є шанс", - заявив Мушак.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий