У Великобританії у четвер, 23 червня, розпочалося голосування на референдумі щодо подальшого членства країни в Євросоюзі. Дільниці у 382 виборчих округах відкрилися о 7:00 ранку за місцевим часом (9:00 за Києвом), а закриються о 22:00 (24:00 за українським часом). Усього в голосуванні мають право взяти участь 46,5 мільйонів британських підданих. Як повідомляє dpa, експерти проногзують високу явку - від 60 до 80 відсотків.

До оголошення офіційних результатів публікувати дані екзит-полів цього разу не будуть. Через високу імовірність похибки телеканали увечері також не оприлюднюватимуть своїх прогнозів. Публікація офіційних результатів очікується вранці 24 червня - до початку робочого дня в країні.

Читайте також: 5 последствий выхода Великобритании из ЕС

Нагадаємо, за результатами останніх соцопитувань, робити прогнози щодо можливих результатів голосування дуже важко. За даними дослідження компанії TNS, яке проводилося з 16 до 22 червня, 43 відсотки британців мають намір проголосувати за вихід Великобританії зі складу Євросоюзу, а 41 відсоток - за її подальше перебування у спільноті.

У той же час, як показує інше дослідження - компанії ComRes, проведене для газети Daily Mail та телеканалу ITV 17-22 червня - 48 британців хочуть і надалі залишатися в ЄС, а 42 - вийти з нього, зазначає Reuters.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон за кілька днів до референдуму застеріг, що у разі, якщо більшість громадян країни під час референдуму щодо Brexit проголосують "за", шляху назад вже не буде.Загрузка...

Оставьте первый комментарий