У Страсбурзі відкривається зимова сесія ПАРЄ фото

«Міграційна криза та проблеми біженців в Європі, міжнародний тероризм та функціонування демократичних інститутів у Польщі будуть в центрі уваги зимової сесії Парламентської асамблеї Ради Європи», - повідомили у прес-службі ПАРЄ.

За словами представника асамблеї, міграційна криза розглядатиметься під час обговорення доповідей «Середземномор'я: шлюз для нелегальної міграції» та «Організована злочинність та мігранти». Питання міжнародного тероризму обговорюватиметься після слухань доповідей «Іноземні бойовики в Сирії та Іраку» та «Боротьба з міжнародним тероризмом як захист стандартів і цінностей Ради Європи». Парламентарії також обговорюватимуть питання функціонування демократичних інститутів у Польщі.

Крім того, зазначили у прес-службі, у ході зимової сесії мають відбутися вибори президента ПАРЄ, який обирається терміном на один рік з можливістю продовження мандату ще на один термін.

Проект порядку денного зимової сесії, також включає обговорення звітів «Ескалація насильства в Нагірному Карабасі та інших окупованих територіях Азербайджану» та «Навмисне позбавлення води населення прикордонних регіонів Азербайджану». Асамблея, серед іншого, розглядатиме ситуацію в Косовому, роль Ради Європи і доповідь про зміцнення захисту та роль правозахисників у державах-членах Ради Європи. Парламентарії також планують ухвалити рішення щодо надання статусу партнера Йорданії.

З трибуни ПАРЄ очікуються виступи президента та міністра закордонних справ Болгарії Росена Плевнелієва та Даніела Митова, капітанів-регентів Сан-Марино Лорелла Стефанеллі й Нікола Ренці та щорічна заява генерального секретаря РЄ Турбйорна Ягланда.

Раніше президент ПАРЄ Анн Брассер заявила, що делегація РФ не зможе брати участі у засіданнях асамблеї в 2016 році, оскільки не надала необхідні документи для участі в зимовій сесії. Січневу сесію росіяни вирішили пропустити через позбавлення її повноважень у зв'язку з подіями в Україні. Торік російська делегація неодноразово оголошувала про відмову від участі в роботі ПАРЄ до кінця 2015 року.Загрузка...

Оставьте первый комментарий