Російська Федерація не зможе довго підтримувати війну на Донбасі і, у підсумку,  програє її Україні.

Таку думку висловив 50-й спікер Палати представників США Ньют Гінгрич під час 14-ї річної зустрічі Ялтинської європейської стратегії "Чи став світ новим? І що це означає для України? " в Києві, передає Інтерфакс

"Я думаю, що росіяни пограють від виснаження. Я думаю, що вони програють, тому що вони так однозначно порушили міжнародні норми", - заявив Гінгрич.

Окрім того, він зауважив, що у питанні конфлікту в Україні світова спільнота не відступить.

"Я думаю, він ( Путін – Ред.) спочатку програє у Східній Україні, а потім програє в Криму", - сказав екс-спікер Палати представників США.

Він переконаний, що теперішня агресія не приносить Росії величі або процвітання, а лише все більше ізолює її від решти світу. 

Гінгріч також впевнений, що президент США Дональд Трамп не буде йти на поводу у президента Росії Володимира Путіна і наполягатиме на деокупації Криму і припиненні військових дій на Донбасі.

"Спочатку всі були схвильовані тим, що Трамп говорив гарні речі про Путіна. Але тепер ми бачимо, що він не буде йому потурати. Він погодиться бути партнером тільки тоді, коли друга сторона звільнить Крим, припинить військові дії на сході України. Трамп не допомагатиме Путіну, поки будуть затравлювати і вбивати дисидентів, колишніх опозиційних діячів", – сказав він у ході публічної лекції "Куди рухаються США і що це означає для України?" у вівторок в Києві.

Він зазначив, що на зустрічі з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим президент США підкреслив важливість переговорного процесу в "нормандському форматі" та виконання Росією своїх зобов'язань за Мінськими домовленостями.

Він також заявив, що у США є прагнення зупинити російську агресію.

" І склалося досить чітке розуміння того, як домогтися того, щоб Україна стала процвітаючою вільною державою, в якій панує закон - це найкраща стратегія по досягненню цієї мети. Така Україна продемонструє народу Росії, що є краще майбутнє, є кращий вибір, ніж авторитарна диктатура. Також є прагнення за допомогою України продемонструвати Путіну, що час авантюристів пішло", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Керрі попередив про російську пастку на Донбасі.

Оставьте первый комментарий