У школах знімуть портрети президента  фото

Міністерство освіти і науки України оприлюднило заяву щодо засудження чиношанування, у якій міністр освіти і науки Сергій Квіт, висловив позицію міністерства щодо неприпустимості розміщення портретів державних службовців у закладах освіти.

У зв’язку із заявою, в школах країни рекомендовано не розміщувати портрети діючих держслужбовців, натомість замінивши їх на портрети випускників або видатних осіб.

У заяві міністра освіти і науки йдеться: « Зважаючи на окремі факти, що надходять до Міністерства освіти і науки України, вважаю, що розміщення портретів міністра освіти і науки та інших державних службовців у закладах освіти є неприпустимим».

Міністр відзначає, що школа має закладати в дітях здатність критично і незалежно мислити і не повинна привчати учнів до улесливості, чинопошановування чи культу керівних осіб.

«МОН рекомендує розміщувати для загального огляду насамперед державні символи, портрети історичних діячів та випускників, якими пишаються навчальні заклади. Це можуть бути, зокрема, ті, хто відзначився, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України» - відмічається на сайті міністерства.



Загрузка...

Оставьте первый комментарий