Сьогодні, 6 січня, ЄС узгодив офіційний коментар щодо включення до Держбюджету України поправки, яка відтерміновує до 2017 року впровадження електронних декларацій про майно та доходи держслужбовців та офіційних осіб.

Як пише Європейська правда, дипломати нагадали, що в наприкінці грудня "українське керівництво взяло зобов'язання, що в першому кварталі 2016 року буде створено діючу Національну агенцію із запобігання корупції і відразу після того буде запущено механізм перевірки активів та можливих конфліктів інтересів держслужбовців".

"Це означає, що НАЗК має розпочати діяльність до 1 квітня 2016 року. До цього часу мають бути призначені всі п'ять членів (керівництва НАЗК) і має тривати набір інших співробітників. Система електронних декларацій має бути запущена якнайшвидше, а агенція має отримати можливість перевіряти не лише ці, але й старі декларації держслужбовців. І незалежно від того, коли буде завершено с створення системи електронних декларацій, лишається чинним зобов'язання української влади про перевірку вже існуючих, паперових декларацій", - повідомили у представництві ЄС.

У ЄС додали, що досі чекають роз'яснень української сторони щодо того, що відбулося.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий