У Росії назвали умову відходу Путіна з Донбасу


11.09.2017 22:00:00Лише українські війська здатні остаточно прогнати ворога з окупованих територій Донбасу, оскільки самостійно РФ з України не піде.

Таку думку "Обозревателю" висловив російський журналіст Ігор Яковенко.

"Питання виходу путінських військ з території України - це питання перемоги української армії, і нічого іншого. Українська армія повинна стати настільки сильною, а Росія повинна стати настільки слабкою, настільки зануреної в свої внутрішні проблеми, щоб стала реальною очевидна перемога, або фактична перемога української армії. Іншого варіанту я поки не бачу".

Зазначимо, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак повідомив, що у законопроекті про реінтеграцію Донбасу пропонують замінити термін "АТО" на "операція з оборони України", але слова "війна" не буде.

"Ми можемо назвати це війною. Тоді фактично ми оголошуємо війну Росії. Сьогодні Росія каже, що "нас там немає". Але коли ми оголошуємо війну, ми починаємо "отримувати" все, що може запропонувати російський ВПК: танки, артилерію, літаки, ракети і багато чого іншого. Це нам потрібно?", - пояснив Гримчак.

Також він зазначив, що у законопроект внесуть зміни стосовно миротворців і запропонують їх на розгляд нардепам після сесії Генеральної асамблеї ООН.

"Після того, як пройде Генеральна асамблея ООН і стане зрозуміло, яким чином ми будемо приймати миротворців, ми внесемо зміни… Думаю, що до кінця вересня", - сказав він.

Як повідомлялося, представник президента у Верховній Раді, народний депутат Ірина Луценко розповіла, що закон про реінтеграцію Донбасу майже готовий, залишилося вирішити питання введення в регіон миротворчої місії.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Огризко пояснив, як Росія діятиме на Донбасі надалі.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров