У Путіна провели "тонку операцію" проти України, - Огризко


11.10.2017 16:39:00Росія знову спробувала дискредитувати Україну.

За словами українського дипломата Володимира Огризка, галас навколо закон про освіту не має жодних правових підстав, адже всі документи, які прийняла Рада Європи в контексті захисту меншин, не порушуються документом.

"Це так само дуже тонко спрямована операція у Кремлі. Вона не фронтальна, але ті прихильники Путіна в Європі хочуть зіграти роль Троянського коня. Насамперед це битиме по їх репутації. Соромно мати таких лідер європейських країн," – додав Володимир Огризко у коментарі "сайту 24".

Наразі в раді Європи не виноситимуть кардинальних рішень стосовно України, стверджує екс-міністр закордонних справ.

Як повідомлялось раніше, Огризко переконаний, що надання Сполученими Штатами Америки Україні летальної зброї стало б гарантією припинення Росією агресивних дій.

Про це Огризко заявив, коментуючи заяву президента РФ Володимира Путіна щодо неприпустимості надання США летальної зброї Україні.

"Росія, яка озброїла бандитів, яка завезла на Донбас більше танків, ніж є в кількох європейських найбільших арміях станом на сьогодні, вони ще нам розповідають про те, що щось може комусь та чомусь заважати. Це черговий цинізм російської влади – не більше та не менше", - заявив Огризко.

Також дипломат наголосив, що не варто серйозно сприймати слова міністра закордонних справ Німеччини Зигмара Габріеля, який запропонував зняти санкції з Російської Федерації.

 В інтерв’ю виданню “Гордон” він зазначив, що після парламентських виборів в Німеччині чиновник виявиться в опозиції.

"І всі його заяви залишаться лише на сторінках історії. Тому жодної сенсації тут немає. Це все заяви людей, яких класик називав "корисними ідіотами", – сказав він, додавши, що Меркель, а також представники США, ЄС і НАТО чітко дали зрозуміти, що ніякого зняття санкцій не буде".

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Путін помилився з Донбасом і розуміє це.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров