У Порошенка знають, як сподобатись Трампу


11.01.2017 16:14:00Ставка офіційного Києва на проукраїнську лобістську BGR Group у Вашингтоні може цілком спрацювати, адже навіть при найгіршому розкладі Україна зможе демонструвати у США докази злочинів Росії на Донбасі та у Криму.

Про це повідомив голова Євразійського центру Діну Патричі в Американській Раді, екс-посол США в Україні Джон Гербст і додав, робота BGR Group допоможе продемонструвати, що Москва постійно зриває умови Мінських домовленостей.

"Коли ж вести мову про дії української влади, то найголовнішим є те, щоб Україна продемонструвала чітку відданість реформам, що обеззброюватиме апологетів Кремля, які кажуть, що корупція в Україні робить її сумнівним активом. Уряд у Києві також повинен проявити необхідну гнучкість щодо автономії та місцевих виборів, щоб показати, що Москва є причиною того, чому Мінський процес добре не працює. Україна може продемонструвати таку гнучкість, не роблячи поступок, які зміцнили би контроль Москви на окупованих територіях", - повідомив Гербст у коментарі газеті "День".

У той же час колишній посол пояснив, що досі невідомо, чи має BGR Group достатній вплив у Вашингтоні і чи зможе вона переконати оточення Трампа дослухатись до позицій лобістської групи.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що головною проблемою Порошенка є його асоціативна схожість з українськими олігархами.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров