У Кремлі заявили, що готові судитися з Україною за Крим фото

Росія готова судитися з Україною для захисту своїх претензій на Крим у разі відповідних позовів з боку України.

Про це заявив журналістам прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, повідомляють "РИА Новости".

"Тут, безумовно, Росія буде використовувати весь інструментарій міжнародного гуманітарного права для опонування таким позовів та захисту своїх інтересів", – сказав він.

Пєсков не зміг відповісти на питання, чи буде Росія виконувати рішення міжнародних судів у разі прийняття рішень на користь України щодо Криму.

"Тут я не можу відповісти на це питання. Тобто, якщо буде позов, відповідно, будуть і певні юридичні контрдії", – заявив він.

Як відомо, у понеділок міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Київ протягом тижня подасть всеосяжний позов до Москви, що стосується Конвенції ООН з морського права.

"Він фактично є всеохоплюючим, оскільки вміщає в себе такі фундаментальні питання як використання морського простору, порушення екологічної безпеки, але також і об'єкти культурної спадщини. Це дуже масштабний позов", – сказав Клімкін.

За словами міністра, Україна вимагатиме не тільки визнання своїх прав, але і компенсації.

Раніше українська влада вже подали чотири позову в Європейський суд з прав людини, вимагаючи компенсації за анексію Криму і агресію на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий