У Кремлі не залишать Донбас у спокої з єдиної причини


11.10.2017 16:56:00Президент РФ Володимир Путін ще довго буде використовувати Донбас як фактор тиску на Україну, навіть незважаючи на санкції Заходу.

Про це директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов розповів на чаті в "Главреді".

"Поки підстав (що Путін може відступитися від Донбасу) немає. Росія більш-менш витримує наслідки санкцій. Набагато більше впливає падіння цін на нафту, ніж західні санкції", - підкреслив політичний експерт.

"У політичному і фінансовому плані Україна стає слабкішим, тому, з точки зору Путіна і його оточення, немає сенсу йти на поступки в Донбасі, і, навпаки, на мою думку, Путін буде використовувати Донбас як фактор тиску на Україну протягом значного часу" , - поділився думкою політолог.

"Навіть якщо уявити, що ситуація на Донбасі буде нарешті врегульована, і санкції, пов'язані з Донбасом, будуть ослаблені або скасовані, західні санкції щодо Криму залишаться. Однак вони мало впливають на політику і економіку Росії, а зачіпають в основному положення Криму і стан економічних відносин в Криму ", - резюмував Сергій Толстов.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що  у Путіна провели "тонку операцію" проти України.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров