847 кандидатів складали тест на посади до місцевих прокуратур фото

Під час тестування кожен з кандидатів мав відповісти на 100 питань протягом 2 годин. Проте, були і такі кандидати, які справились із завданням набагато раніше. Наприклад, здобувач із Сумської області набрав максимальні 100 балів лише за 15 хвилин. Хлопець хоче працювати прокурором в місцевій прокуратурі, і сказав, що до тестів був готовий вже давно.

«До тестів почав готуватись з першого ж дня, як їх виклали на сайті ГПУ. На мою думку, вони не складні і не легкі. Знання, які перевіряють ці тести, повністю відповідають рівню, необхідному для працівника прокуратури», - відзначив кандидат.

Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько, розповів, що лише 10% набрали менше 50 балів. В цілому, відзначається досить високий рівень знань майбутніх прокурорів.

«Тестування проходить дуже спокійно, якихось конфліктних ситуацій, на які треба було б реагувати комісії, не зафіксовано. Це лише перший етап – професійний тест. Він пройде за чотири дні. Другий етап стосуватиметься так званого тесту IQ і проводитиметься наприкінці вересня. У жовтні - психологічне тестування і співбесіда», - розповів В. Касько.

Та все ж таки, не обійшлося і без інцидентів. Двох кандидатів відсторонили від проходження тестів без права перездачі. Обидва претендента з Полтавської області підказували один одному відповіді, за цим фактом комісія склала акт про порушення.

За відкритістю, прозорістю та неупередженістю тестування спостерігали представники громадської мережі «Опора» та Консультативної місії Європейського союзу. Крім того, усі аудиторії обладнанні відеоспостереженням, а на сайті Генеральної прокуратури України ведеться пряма трансляція.Загрузка...

Оставьте первый комментарий