У Гройсмана прокоментували скандальну заяву Реви


12.08.2017 20:14:00Прес-секретар прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Олександр Мельничук відповів на скандальну заяву міністра соціальної політики Андрія Реви про ненажерливих українців. 

На думку Мельничука, критика, яку спричинила дана заява є "штучною".

Таку думку Мельничук висловив на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо відкинути емоції, то причини колективної травлі, яку влаштували міністрові соцполітики за його незграбне висловлювання в ефірі (звісно чиновнику такого рівня слід зважувати кожне слово), а тим більше появи маси "опитувань на вулиці", прямоефірних обговорень та сюжетів з порівняннями, хто і скільки насправді їсть, можуть бути такі: звичайна підлість; підготовка до "осіннього наступу"; "шатун"-2 чи 3 (точно не пам'ятаю і це не одне і теж з попереднім пунктом)", - пише прес-секретар глави уряду.

Як відомо, раніше Гройсман не вважає трудовий стаж у 25 чи навіть 35 років надто великим.

"Я чув, що говорять, що 25 років трудового стажу – це дуже погано. Друзі, 25 років трудового стажу – це трудова пенсія, на неї треба заробити! І мільйони українців, я це стверджую, абсолютна більшість усе життя заробляли на свою пенсію, але, на превеликий жаль, ні в кого з політичних еліт тоді, коли формували цю систему, не вистачило політичної волі зробити справедливу систему", – заявив Гройсман.

За його словами, людина на пенсії живе в середньому 18 років. І якщо людина не має пенсійного стажу, вона повинна отримувати інший платіж – соціальну допомогу держави.

"Не треба забрати в одного пенсіонера, який усе життя працював, і віддати іншому, який не працював. Якщо по здоров'ю – є пенсія з інвалідності. Але якщо людина байдикувала, не хотіла працювати або займалася прихованою роботою, звісно, вона не може бути в таких же умовах. Ми діємо в інтересах людини праці", – заявив прем’єр.

За його словами, "35-річні внески в Пенсійний фонд будуть дорівнювати тому, що людина буде отримувати щомісяця по оновлених пенсіях".

Гройсман запевнив, що пенсійний вік дорівнюватиме 60 років – підвищення не буде.
"Мені сьогодні 39 років, я маю трудового стажу майже 23 роки. Для того, щоб досягти 25-річного або навіть 35-річного трудового стажу, мені виповниться 51 рік – мені ще треба буде 9 років працювати до пенсії. Кожна людина, яка працює, має достатньо стажу, щоб отримати відповідну пенсію", – сказав він.

Прем’єр також упевнений, що завдяки цій реформі "протягом 7-10 років ми вийдемо на нульовий дефіцит Пенсійного фонду".

Він додав, що "людина, яка має стажу 25 років і більше, має отримувати більшу пенсію, ніж той, хто має стажу 10 років і 15 років".

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що НАБУ всерйоз взялося за Гонтареву.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров