У Давосі стартує Всесвітній економічний форум фото

Сьогожні, 20 січня, у швейцарському курортному місті Давос відкривається 46-а сесія Всесвітнього економічного форуму, яка триватиме з 20 по 23 січня. В офіційному списку спікерів значиться близько 900 прізвищ, всього ж на заході очікуються понад 2,5 тисячі гостей. У 2016 році основними темами форуму є четверта промислова революція, криза мігрантів та шляхи вирішення гуманітарних питань.

Варто зазначити, що на форумі в Давосі прийматиме участь президент України Петро Порошенко. Глава держави буде учасником неформальних засіданнь світових економічних лідерів на тему "Імперативи на 2016 рік" та "Боротьба з гібридними погрозами". Також, згідно з програмою, Порошенко планує зустрітися з директором МВФ Крістін Лагард, президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером та прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

"Очевидно, що без коштів МВФ Україна не може ні стабілізувати курс гривні, ні виконувати бюджетні статті, навіть так звані захищені бюджетні статті. Україна проситиме або прискорення виплати чергового траншу, або взагалі розширення програми з МВФ", – каже Новак в інтерв’ю Радіо Свобода.

При цьому, наголошує економіст, не варто очікувати конкретних домовленостей під час зустрічей у Давосі.

Також, поїхати в Давос висловила намір міністр фінансів України Наталія Яресько. Вона планує зустрітися з керівництвом міжнародних фінансових організацій-партнерів України (МВФ, ЄБРР, ЄІБ, IFC). В рамках зустрічей у Давосі міністр планує обговорити питання фінансової сфери в Україні, досягнення у виконанні програми реформ.

Крім того, в ході дебатів у рамках Всесвітнього економічного форуму виступить мер Києва Віталій Кличко. Він прийме участь у дебатах "Душа міста" та в інформаційній зустрічі світових економічних лідерів "Протистояння гібридним загрозам". Також, Кличко візьме участь у панелі "Стимулювання інновацій в містах", відвідає дискусію "Нове економічне бачення для України" і захід, який традиційно організовує американське видання Washington Post".

Економічний форум в Давосі об'єднує близько 2500 вищих керівників бізнесу, міжнародних політичних лідерів, інтелектуалів і журналістів, щоб обговорити найбільш актуальні питання, що стоять перед світом. За п'ять днів у рамках форуму буде проведено більше 300 сесій.

Джерело: 112 УкраїнаЗагрузка...

Оставьте первый комментарий