Туск прогнозує крах Шенгенської зони через 2 місяці фото

Президент Ради Європи Дональд Туск попередив, що у ЄС залишилося не більше двох місяців, щоб взяти під свій контроль ситуацію з мігрантами. В іншому випадку, Шенгенська угода може припинити своє існування, передає Reuters.

"Засідання Ради Європи стане останнім шансом зрозуміти, чи працює наша стратегія. Якщо ні, ми матимемо сумні наслідки, такі як розвал Шенгенської зони. Зрозуміло, ця альтернатива нашої стратегії безрадісна, тому я закликаю країни-члени повною мірою реалізувати стратегію", - зазначив Туск.

Виступаючи в Європарламенті, Дональд Туск відмітив, що згідно з даними Frontex (європейського агентства з контролю за зовнішніми кордонами), в різдвяний період в Євросоюз щодня прибувало понад дві тисячі осіб.

Нагадаємо, що 16 січня Австрія тимчасово призупинила дію Шенгенської угоди і ввела тотальний контроль на кордоні. Канцлер Австрії Вернер Файманн заявив, що якщо ЄС не в змозі захистити зовнішні кордони, то безпека шенгенської зони залишається під питанням.

У відповідності данних європейського агентства з контролю за зовнішніми кордонами Frontex за 2015 рік, в Євросоюз прибули понад 1,2 мільйона мігрантів.Загрузка...

Оставьте первый комментарий