В Україні відбувається процес децентралізації, в ході якого кожна область отримує свого роду "особливий статус", однак Київ ніколи не погодиться надати Донбасу такий статус, який нестиме загрозу цілісності та єдності держави.

Таку точку зору висловив Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов і додав, що Донбас отримає особливий статус у тих рамках, які має кожна українська область.

"Сьогодні в Україні йде процес децентралізації. Фактично кожна область має особливий статус, отримуючи достатній ресурс, щоб цей статус забезпечити. Тверда позиція, заявлена в Мінську і підтверджена в парламенті, унітарність України. В рамках унітарної, а не федеральної держави, реалізується особливий статус кожної області, який забезпечує їх сталий і динамічний розвиток. Іншого статусу у Донбасу не буде. І парламент ніколи не виведе чийсь статус за рамки загальної децентралізації України, коли кожен живе за коштами, а не розповідає, що годує інших", - повідомив Турчинов в інтерв'ю виданню liga.net.

За його словами, план деокупації Донбасу буде реалізований, а ситуація з повноваженнями Донецької чи Луганської області нічим не буде відрізнятися від інших регіонів України.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що "Вася Чапай" вийшов з в'язниці та розповів про мільярди Тимошенко.Загрузка...

Оставьте первый комментарий