Проросійські бойовики продовжать збройну агресію на Донбасі після обстрілу житлових будинків, школи та лікарні в Красногорівці.

Таку думку заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука висловив "Гордон".

"Не сумніваюся ні секунди, що після Красногоровки бойовики продовжать обстрілювати житлові квартали інших населених пунктів. Так буде до тих пір, поки тиск на Росію не змусить її прийняти умови міжнародного співтовариства", - сказав Тука.

Заступник міністра додав, що нинішнього рівня тиску на Москву недостатньо.

Як відомо, раніше Тука повідомив, що країна-агресор Росія продовжує проводити на Донбасі політику випаленої землі

"Позиція на Донбасі, яка там проводиться з перших днів окупації цієї території, - це політика випаленої землі, пустелі, підприємства знищуються. Підприємства іноді вирізаються дуже акуратно і вивозяться на територію РФ, більшість цинічно ріжуть на металобрухт", - зазначив Тука.

За його словами, це стосується не лише промислових підприємств, але і підрозділів "Укрзалізниці". "Розкрадаються мідні кабелі. Такі приклади є", - додав Тука.

Говорячи про окупований Донбас, він сказав: "Росія схопила шматок, яким вона подавиться".

Він нагадав, що деокупація "ДНР" і "ЛНР" може відбутися за три місяці згідно з розрахунками Генштабу української армії. Тука також заявив, що в окупаційних формуваннях на Донбасі російські кадрові військові складають близько третини особового складу.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Макрон озвучив Путіну два сценарії подальших дій через Україну.Загрузка...

Оставьте первый комментарий