Тука цікаво прокоментував повернення Саакашвілі


11.09.2017 20:39:00Тука вважає, що із Саакашвілі зроблять "героя нації" і використовуватимуть із метою дестабілізації в Україні.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Прямий" .

"Зараз з Міхеїла Саакашвілі будуть робити лідера нації. Я не знаю, кому це потрібно, я досить рівно ставлюся до політичної діяльності Михайла, і з моєї точки зору це не та людина, яка може взяти на себе роль лідера нації ... Навколо це оточення, Наливайченко, Тимошенко - ці люди, вони будуть як тараном, пробивати, підбурюючи суспільство. Потрібно це Україні? Переконаний, що немає ", - сказав Тука.

Як відомо, раніше Тука зазначив, що в столиці плануються заходи щодо дестабілізації ситуації на початку осені; це пов'язано зі стартом наступної сесії Верховної Ради.

"Щодо можливих сценаріїв і дій всередині держави, я володію певною інформацією, що хоч і маргінально-популістичні, але активні сили готуються. У вересні буде спроба "шатати", впевнено "шатати", в Києві. За моєю інформацією, готується сценарій, коли після того, як не вдасться провести дестабілізацію в Києві, будуть спроби зробити це в регіонах», - сказав Тука.

"Я не знаю, офіційно вже є певні заяви від політичних сил чи ні. Я вже розмовляв з людьми, які представляють різні політичні і позаполітичні сили, вони вже готуються на початок вересня, в день відкриття роботи ВР, виходити під ВР. Вимоги до парламентарів у різних сил різні, але головне буде – суспільне обурення. Дай боже, щоб воно не переросло у фізичне протистояння з правоохоронцями або з депутатами, з депутатами навряд чи, вони через підземний хід чухнуть, будемо тільки по закордонних округах ловити", - додав заступник міністра.

Нагадаємо, раніше ІА Грушевського,5 повідомляло, що Саакашвілі заявив про викрадення українського паспорта.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров