Комітет виборців України надав пояснення щодо неправомірних дій ЦВК у Павлограді, а саме: не призначенням другого туру виборів по причині недостатньої кількості виборців в місті. 

"Центральна виборча комісія підміняє поняття «виборча система» та поняття «повторне голосування». Кількість виборців 90 тисяч і більше в місті є не підставою для проведення повторного голосування, а підставою для визначення виборчої системи для виборів певного міського голови. Повторне голосування, яке відбувається за умови що жоден з кандидатів не отримає більше 50% голосів, є уже наслідком застосування мажоритарної виборчої системи абсолютної більшості", - йдеться в поясненні.     


Заява КВУ: ЦВК грубо порушує законодавство про місцеві вибориКомітет виборців України вважає, що Роз’яснення ЦВК щодо ...

Posted by КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ on 28 октября 2015 г.

Нагадаємо, що у вівторок Центральна виборча комісія прийняла роз'яснення, згідно з яким ЦВК не буде виділяти додаткові кошти на проведення другого туру виборів мерів у містах з кількістю виборців менше 90 тис людей. Роз'яснення прийнято адже, станом на початок виборчого процесу в Павлограді налічувалося 90,3 тис виборців, проте, на виборах Павлоградського міського голови 25 жовтня в списки для голосування було внесено 89,8 тис виборців, і відповідно до закону в цьому місті не може бути другого туру виборів мера.

Політична партія "Укроп" звернулася до Президента України з вимогою втрутитися в ситуацію, адже за результатами виборів, саме кандидат від "Укропу" Євгеній Терєхов повинен був скласти конкуренцію представнику від "Опозиційного блоку" в другому турі виборів міського голови.Загрузка...

Оставьте первый комментарий