Трампу відкрили очі на загрози з Кремля, - Огризко


11.01.2017 17:18:00Доповідь Національної ради з розвідки США щодо потенційних загроз, які надходять з Китаю та Російської Федерації відкриють очі главі Америки Дональду Трампу на справжні наміри російського президента Володимира Путіна.

Таку точку зору висловив український дипломат, колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко і додав, що Кремль й надалі продовжить грати на залякуванні ЄС.

"Мені здається, позитив цієї доповіді полягає в тому, що новообраний президент США нарешті усвідомлює ступінь загрози, яка походить від Росії. Я не думаю, що він зможе з легкістю відкинути висновки, зроблені всім розвідувальним співтовариством Америки - це досить потужна машина, яка працює на національний інтерес США", - повідомив Огризко для видання "НВ".

Дипломат наголосив, що Трамп зараз потрапив у досить складну ситуацію: звинувачення, що росіяни допомогли йому стати президентом, ставлять його у вкрай неприємне становище.

"Йому доведеться пройти "між крапельками дощу" і показати всім, що він незалежний, що він буде приймати рішення, що відповідають національним інтересам Сполучених Штатів, і що він не буде йти в фарватері путінської політики. Думаю, доповідь зіграє в цьому важливу позитивну роль, і вже нинішні заяви кандидатів на ключові пости свідчать про те, що очікування в Кремлі легкої перемоги і можливості маніпулювати вищими ешелонами американської політики скоро увійдуть в історію", - пояснив Огризко.

Колишній міністр закордонних справ стверджує, що російський президент Володимир Путін не відмовиться від подальших спроб залякати Захід.

"Що стосується загрози з боку Росії, то важливо розуміти, що загроза може виходити виключно від країни, здатної погрожувати. І єдине, чим може погрожувати РФ - своєю зброєю (насамперед - ядерною), і шантажувати Захід можливістю її застосування. Але це тільки шантаж: жоден розсудливий політик на застосування такої зброї не піде за визначенням. Втім, з огляду на панічний страх Заходу, зокрема, Європи, перед загрозою будь-якої війни, Кремль, ймовірно, продовжить цю тактику залякування. Рівно до того моменту, поки Захід не відповість: ми не сприймаємо ваші погрози всерйоз, і в разі необхідності будемо діяти чітко відповідно до наших доктрин і планів", - резюмував Огризко.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського,5 повідомляло про те, що приховує стаття українського олігарха Віктора Пінчука.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров