Трамп змусить Путіна забути про Україну, - політолог


05.01.2017 17:06:00Для американського глави Дональда Трампа пріоритетним питанням є Сирія, а не Україна, тому варто очікувати, що у новому році Росія та США більше зосередяться на "сирійському питанні", а конфлікт на Донбасі перейде в остаточну стадію "замороженого".

Таку точку зору висловив директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог" Андрій Миселюк і додав, що українцям розслаблятись не варто.

"У неї там (в Сирії, – ред.) є сфери своїх геополітичних інтересів. Це питання є в центрі уваги і регіональних гравців – Туреччини і т.д., – і глобальних, таких як США. І Путін намагатиметься завдяки цьому сирійському важелю знову повернутися – йому багато в чому це вже вдалося – в клуб геополітичних гравців першої величини, тобто до думки яких змушені прислухатися США, інші країни", – повідомив Миселюк для видання "Сегодня".

Категорично протилежну думку має політолог Ярослав Макітра, який вважає, що Україна буде питанням № 1 для Кремля, тому варто очікувати сценаріїв загострення на Донбасі.

"Україна завжди буде на першому місці, навіть якщо це не буде помітно по якихось дій. Путін до кінця, до останніх своїх днів буде шукати механізми як це зробити. Інша справа – чи вдасться йому це. Україна, я переконаний, залишається і буде залишатися планом №1 для російського керівництва", - додав Макітра.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Кравчук зробив гучну заяву по Донбасу.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров