Трамп пригрозив "військовим варіантом" ще одній країні


12.08.2017 22:33:00Американський глава Дональд Трамп допустив, що у разі необхідності щодо Венесуели може бути застосований "військовий варіант", щоправда, жодних уточнюючих даних про такий варіант Трамп не навів. 

За його словами, відносно Венесуели існує безліч можливостей, включаючи "військову, це якщо буде потрібно".

Зазначається, що американський лідер не пояснив, що саме він мав на увазі. Адміністрація президента США поки що не прокоментувала його заяву. Про це пише УНН.

Як відомо, Трамп підписав закон про санкції проти Росії, Північної Кореї та Ірану, однак він стверджує, що цей документ містить серйозні недоліки.

"Сьогодні я підписав закон "Протидія супротивникам Америки через санкції", який вводить нові санкції проти Ірану, Північної Кореї і Росії. Я за жорсткі кроки щодо покарання та припинення поганої поведінки злочинних режимів в Тегерані і Пхеньяні. Я також підтримую те, що Америка не потерпить втручання в наш демократичний процес", - відзначив Трамп.
За його словами, США будуть надалі пліч-о-пліч зі своїми союзниками і друзями протидіяти російській підривній діяльності і дестабілізації.

Трамп нагадав, що він висловлював свої застереження Конгресу стосовно того, яким чином цей закон посягає на виконавчу владу, шкодить американським компаніям та інтересам європейських союзників США.

Він додав, що його адміністрація намагалась працювати з Конгресом над покращенням закону. Однак закон і надалі "має серйозні недоліки", зокрема тому, що він посягає на повноваження виконавчої влади на переговори.

"Однак, не зважаючи на проблеми закону, я підписую цей документ заради блага національної єдності. Закон відображає волю американського народу побачити, як Росія робить кроки щодо покращення відносин з Сполученими Штатами. Ми сподіваємось на співпрацю між нашими двома країнами у низці основних глобальних питань, щоб необхідності у цих санкціях більше не було", - відзначив Трамп.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що продажі бункерів в США на випадок війни з КНДР виросли на 90%Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров