Трамп готовий розглядати визнання Криму російським, якщо стане президентом фото


Кандидат у президенти США від Респуліканської партії Дональд Трамп заявив, що, у разі обрання, готовий розглянути офіційне визнання Криму російським та зняття американських сакнцій проти Росії. Про це політик заявив у середу, повідомляє американське видання Politico.

Подробиці ситуації навела у Twitter німецька журналістка Маріке Аден, яка і поставила запитання.

"Так, ми розглядатимемо це", - скзазав політик у відповідь на запитання про Крим та Росію.

Подробиці ситуації навела у Twitter німецька журналістка Маріке Аден, яка і поставила запитання.

"Я запитала Трампа: "Чи хотіли би ви, як президент, визнавати Крим російським та знімати санкції?" - "Так, ми розглянули б це питання", - твітує медійник.

Слова республіканця викликали шквал коментарів з боку експертного середовища.

"Не можу дібрати слів, наскільки це важлива заява", - твітує редактор Politico Сюзан Ґлессер.

"Це зрада американських та європейських цінностей та інтересів", - пише професор Harvard Kennedy School Ніколас Бернс.

"Навіть Китай не хоче визнавати анексію Криму, а Трамп готовий", - твітує Майкл Вайс, оглядач, експерт з ІДІЛ та коментатор у провідних американських ЗМІ

"Не думав, що Трамп може бути ще більш пропутінським, але тепер він каже, що може зняти санкції та визнати анексію Криму. Неймовірно", - твітує Макс Бут, дослідник аналітичного центру CFR.

Раніше у середу Трамп відкрито закликав Росію зайнятись пошуком зниклої частини робочого листування Гілларі Клінтон на посаді державного секретаря США. Відповідну заяву Трамп зробив, відповідаючи на запитання преси про можливий злив компрометуючого листування Демократичної партії США російськими хакерами.Загрузка...

Оставьте первый комментарий