З 1 жовтня цього року він закривається, а всі підприємці, які працюють на ньому, переводяться на інші торговельні майданчики групи компаній EVO.company. За даними редакції, це було рішення акціонерів з Naspers, передає AIN.UA.

В офіційному повідомленні головною причиною називають рішення керівництва компанії перевести покупців і продавців Aukro «на більш сучасні й технологічні майданчики». Зараз на Aukro торгує близько 64 000 продавців. Їх переведуть на інші сервіси EVO: Prom.ua, Bigl.ua і хендмейд-платформу Crafta.ua.

«Вони отримають можливість продавати на онлайн-маркеті Bigl.ua або Prom.ua. При цьому ми зберігаємо їх напрацьований рейтинг та відгуки, їм не доведеться починати з нуля. Для торговців антикваріатом і колекціонерів ми створюємо спеціальний розділ на Crafta.ua», ─ повідомив директор з розвитку групи компаній EVO Денис Горовий.

Перехід підприємств і продавців на інші торговельні майданчики планують завершити протягом вересня. У компанії автоматизували перенесення товарів, рейтингів і відгуків. Продавцям також обіцяють протягом перехідного періоду «особливі умови» з просування на Bigl.ua і Prom.ua.

За словами директора з маркетингу Aukro.ua Анни Перевозник, всі продавці Aukro отримають листи з пропозицією від компанії перейти на нові майданчики. «Перехід буде максимально автоматизований, нічого не потрібно буде донастроювати або робити вручну. Те, на яку площадку буде запропоновано перейти продавцеві, залежить від його сегменту: всі компанії і продавці Aukro поділені на категорії, в залежності від обороту, типу товарів, рейтингу і т.д.», ─ розповіла вона.

Нагадаємо, Aukro.ua ввели до складу групи компаній EVO в липні 2016 року. До групи компаній зараз входять Prom.ua, Вigl.ua, Zakupki.Prom.ua, Kabanchik.ua, Crafta.ua, Goodini.ua та інші проекти.Загрузка...

Оставьте первый комментарий