«The New York Times» провів Всесвітній Демократичний форум «Athens Democracy Forum 2016»  фото

Головними темами цьогорічного форуму були: релігія, влада, гроші та міграції.

Серед запрошених гостей форуму були світові політики, журналісти та Нобелівські Лауреати - всіх їх об'єднала ідея демократії. В офіційній частині відкриття форуму виступив колумніст New York Times – Roger Cohen та Президент New York Times Stephen Dunbar Johnson.

В першій панелі форуму обговорювалося питання проблеми міграції. Стало відомо, що планується створення єдиної дактилоскопічної бази мігрантів задля унеможливлення потрапляння на території ЄС терористів та осіб, які загрожують безпеці європейських країн, - про це заявив Прем'єр-міністр Італії Маріо Монті. 

14374541_1118049598287699_2126701272_o.jpg


Учасники панелі з боку уряду був Лукас Пападемос (Екс Прем’єр-міністр Греції) та Дімістріс Аврамаополус (Міністр Внутрішніх Справ Греції). У другій панелі обговорювалося питання "Великої людини" в політиці. Тобто, роль диктатора в світовій політиці і те, до чого, це може привести.

Не оминуло обговорення і тема парламентських виборів в Росії та їх демократичності. Питання, щодо виборів задав член ГО «Вся Україна» Микола Волківський. Доповідали Дженіфер Рініа (Голова жінок Африки), Елені Костіана (ЦРУ – радник Гілларі Клінтон), Елісон Смайл (Голова Нью-Йорк Таймс Берлін), а також головний журналіст CNN Крістіан Аманпур.

В наступних панелях увагу приділили релігії та економіці. Відбувалась дискусія на тему поєднання релігії та ліберальної демократії. Головним модератор був Сергій Шмеман. Відстоювались поняття ліберальної політики відносно церкви. Також піднімались питання проблеми християнскої політики. Член ГО «Вся Україна» Тадеуш Муратов задав питання: «Чому в міжнародній політиці не присутні християнські партії? І чи можливо, що вони прийдуть до влади».

Читайте такожПроповідь Слова Божого, як основний вид Церковної комунікації

ВІдносно бізнесу, планується створення єдиної системи банків для світової демократії, які будуть засновані на ідеях американської бази економіки. На жаль, зараз залишається проблема існування двох видів провладних структур – демократії та олігархії. 

14423613_1118903648202294_1287642833_o.jpg


Доповідали Росс Лаунджес (Гугл) Яніс Яроуфакіс (Міністр фінансів Греції) та Ясенк Хуянг (професор MIT) та Пол Кругман (Нобелівський лауреат).

Загалом форум показав, що ідеї демократії актуальні і сьогодні. І навіть ті країни, що здаються нам найбільш демократичними, також мають свої проблеми із даним режимом. Отримати персональне запрошення та стати офіційними делегатами від України випала честь ГО "Вся Україна" - Валентину Гирі, Тадеушу Муратову та Миколі Волківському. 

Віце-президент The New Times Achilles Tsaltas, подякував українській делегації за активну участь у обговореннях форуму і запросив на майбутні конференції у якості спікерів.Загрузка...

Оставьте первый комментарий