Таїланд вирішив відмовитися від українського танка «Оплот»


09.01.2017 11:17:00Таїланд замість українських танків «Оплот» вирішив закупити китайські бойові машини VT-4. Армія країни вже підписала контракт на поставку 28 таких танків. 

Про це повідомляє таїландська газета Bangkok Post з посиланням на головнокомандуючого тайської армії Чалермчаі Сіттісата (Chalermchai Sittisat).

Після того, як виникли  складнощі з поставкою 49 українських танків, армія Таїланду вирішила скоротити закупівлю «Оплотів». Контракт був підписаний ще 2011 року, але станом на кінець 2016 року Україна спромоглася відвантажити тайським військовим лише 20 машин.

Український «Оплот» входить до десятки кращих танків в світі за технічними характеристиками. Але проблема полягає в тому, що Харківський танковий завод не зміг вийти на потрібні об’єми виробництва цієї машини. 

У Києва ще є шанс виконати контракт, Таїланд заявляє, що готовий прийняти всі замовленні танки, якщо вони будуть виготовлені до жовтня 2017 року.

Нагадаємо, Міністр оборони Польщі заявив про початок розгортання військ НАТО в Польщі.

Про це повідомляє Радио Польша.

Антоні Мацеревич, перебуваючи з візитом в Ізраїлі, зазначив, що в кінцевому рахунку в особовий склад воєнізованої батальйонної групи увійдуть 1200 солдатів, у тому числі тисячі американців.

Передбачається, що розгортання союзницьких військ з дислокацією в Ожиші у Вармінсько-Мазурському воєводстві завершиться в січні 2017 року.

Міністр оборони Польщі нагадав, що в Польщі буде знаходиться командування всіх батальйонних груп, покликаних зміцнити східний фланг НАТО.

Антоні Мацеревич також повідомив, що американські війська, які будуть дислокуватися в Польщі, будуть змінюватися кожні 9 місяців.

Міністр нагадав, що на додаток до батальйонної групі в Польщі також буде розміщуватися важка танкова бригада США, що налічує чотири з половиною тисячі солдатів.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров