18 грудня о 10:00 у рамках соціальної ініціативи “Жити на Мечникова” Національна поліція та Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді “Traffic Challenge” влаштують передноворічне свято для дітей мікрорайону.

Біля головної ялинки району (вул. Мечникова, 7) діти зможуть взяти участь у інтерактивних навчаннях з правил безпеки дорожнього руху, а також у конкурсі малюнків.

Напередодні новорічних канікул дітям, як найбільш незахищеним учасникам дорожнього руху, важливо нагадати які небезпеки існують на наших дорогах. Тож за допомогою гри діти мають нагоду повторити правила дорожнього руху і навчитися правильної поведінки на дорозі.

Щоб закріпити знання та потішити дітлахів, малюкам подарують книгу про правила безпеки на дорозі “1000 та 1 поворот” Ольги Дробишевої.

Нагадаємо, “Жити на Мечникова” - це соціальна ініціатива району, яка об'єднує громади задля облаштування територій спільного користування.

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "Traffic Challenge" створена заради протидії та попередення ситуації з порушенням правил дорожнього руху задля зменшення дитячого та молодіжного травматизму від ДТП.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий