З першого квітня в Україні зросла ставка акцизного збору на нафтопродукти на 42 з половиною євро і тепер становитиме 213 з половиною євро за 1000 літрів.

Зросте також акциз на дизпаливо: якщо раніше дизельне паливо високого класу обкладалася акцизом у розмірі 95 євро за 1000 літрів, з сьогоднішнього дня ставка зросла до 125 євро. 

Так звана уніфікація, відзначають експерти, може призвести до подорожчання палива на українських АЗС. Чи зростуть ціни після подорожчання палива на продукти харчування, розповів в ефірі радіостанції Голос Столиці президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.
«На жаль, є така неприємна прикмета: дорожчає паливо — дорожчає все. Подорожчають фактично всі продукти. Паливо — це насамперед зерно, а зерно — це молоко і м'ясо. Це не зачіпає, звичайно вирощування овочів. А що стосується молока і м'яса, то так чи інакше, це вплине на їх ціни і це побачить покупець в магазині», — зазначив експерт.

Як відомо, від сьогодні українцям також запровадили абонентську плату за газопостачання. Проти такої інновації різко виступила Радикальна партії Олега Ляшка. У політсилі обіцяють оскаржити запровадження абонплати у суді.

На думку Ляшка, абонплата осідатиме у кишенях Фірташа, Льовочкіна та Бойка, адже понад 70% обласних газів належить саме цим олігархам.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що пенсія українців найближчим часом зросте.Загрузка...

Оставьте первый комментарий