Російський президент Володимир Путін готовий вивести війська з окупованих територій Донбасу за однієї умови - якщо Україна погодиться добровільно віддати Крим Росії.

Таку точку зору висловив російський політолог та історик Андрій Піонтковський і додав, що Кремль активно веде переговори із адміністрацією США щодо українського питання, однак поки досягти успіхів не вдалося.

"Коли гібридна війна програна, то потрібна гібридна капітуляція, щоб можна було врятувати обличчя. Знаю, що Вашингтон відвідують кремлівські експерти. Розмова приблизно така: ми готові відповзти з Донбасу, але "Крим наш" — це святе! Захід погодився б на такі умови, якщо б Путін дійсно вивів війська і зброю. Але Путін на це не йде, Москва не виконує навіть ту частину Мінська, де першочергове питання — припинення вогню", - повідомив Піонтковський для видання Оnline.ua.

За словами політолога, Росія відкрито шантажує Україну, вдаючись до ескалації конфлікту. І якщо Путін піде з Донбасу, залишивши невирішеним питання Криму - Захід цілком може влаштувати такий розклад подій. Оскільки, на думку Піонтковського, практика невизнання анексії є доволі поширеною у світі.

"США 50 років не визнавали анексію прибалтійських країн, але підтримували робочі відносини з СРСР. На щастя для України, поки Путін не хоче навіть йти з частини Луганської і Донецької областей, не хоче повертати їх Україні. Післяпутінська хунта на такий крок точно піде", - підкреслив політолог.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що США не збираються відступати від політики підтримки антиросійських санкцій у зв'язку із незаконною анексією українського півострова Крим.Загрузка...

Оставьте первый комментарий