Стали відомі лауреати Пулітцерівської премії фото

Вчора, 18 квітня, в приміщенні Колумбійського університету в Нью-Йорку оголосили лауреатів та фіналістів однієї з найпрестижніших нагород у сфері журналістики та літератури - Пулітцерівської премії. Цьогоріч премію присуджували в сотий раз з моменту першого вручення у травні 1917 року.

Усього премії вручили у 21 номінації: переможці у двадцяти з них отримали грошову винагороду в ромірі 10 000 доларів, переможець в останній, найпрестижнішій - «За служіння суспільству» - золоту медаль.

Приз у номінації «За служіння суспільству» отримало агентство Associated Press за розслідування про серйозні порушення під час поставок морепродуктів в американські супермаркети й ресторани. Це розслідування, як зазначається в заяві комітету, дозволило залучити винних до відповідальності й почати реформи.

Приз за оперативне висвітлення поточних подій отримала газета The Los Angeles Times за матеріали про стрілянину в Сан-Бернардіно і подальше розслідування цього теракту.

Приз за найкраще розслідування отримали журналісти Tampa Bay News Леонора ЛаПітер і Ентоні Кормір, а також Майкл Брага із Sarasota Herald-Tribune за спільний матеріал про насильство по відношенню до пацієнтів психіатричних клінік у Флориді.

Лауреатами в номінації «Майстерність» стали журналісти Крістіан Міллер з ProPublica і Кен Армстронг з Marshall Project, які розслідували причини невдач правоохоронних органів у розкритті справ про згвалтування.

Приз за висвітлення місцевих новин отримали Майкл ЛаФорджія, Кара Фіцпатрік і Ліза Гартнер з Tampa Bay Times, за висвітлення національних тем − The Washington Post. Приз за висвітлення міжнародних тем отримала Аліса Дж. Рубін із The New York Times.

Приз за найкращий нарис отримала Кетрін Шульц з The New Yorker за матеріал про розлом Каскадія (мова йде про рух літосферних плит). Її нарис названо «шедевром екологічної статті».

Приз за найкращий коментар отримав Фарах Штокман з Boston Globe за серію колонок про практику «басінг» у Бостоні (коли дітей однієї етнічної групи возили на спеціальному автобусі в школу іншого району, щоб досягти «расової рівноваги») і його вплив на нинішні расові протиріччя.

Нагороду за найкращу критику отримала Емілі Нуссбаум за серію телевізійних оглядів.

Приз за найкращий редакційний матеріал отримала газета The Sun за «люті й обурені» вимоги «правди і справедливості» після того, як в одній з виправних установ співробітниками був убитий ув'язнений.

Джек Охман із The Sacramento Bee отримав нагороду в номінації «Найкраща карикатура».

Фотографи Маурісіо Ліма, Сергій Пономарьов, Тайлер Хікс і Даніель Еттер з New York Times, а також команда фотографів агентства Thomson Reuters отримали нагороду в номінації «Новинна фотографія» за освітлення міграційної кризи в Європі.

Приз за найкращу художню фотографію отримала Джесіка Рінальді з Boston Globe за фотоісторію про хлопчика, який «намагається знайти грунт під ногами» після насильства з боку тих, кому він довіряв.

Пулітцерівська премія, яка вручається з 1917 року, − одна з найбільш престижних нагород США в галузі літератури, журналістики, музики і театру.Загрузка...

Оставьте первый комментарий