США підтримують ініціативи України щодо мирного врегулювання конфлікту на сході країни фото

В Генеральному штабі Збройних Сил України відбулася робоча зустріч начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з помічником Держсекретаря США з питань контролю над озброєнням, верифікації та дотримання міжнародних угод Френком Роузом.

В рамках зустрічі відбулось обговорення питання контролю над дотриманням домовленостей про припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції, а також перспективи українсько-американського співробітництва у військовій сфері.

Як повідомляє прес-служба МЗС: "Головнокомандувач Збройних Сил України поінформував представників делегації щодо ситуації на сході України. Розповідаючи про порушення режиму припинення вогню представниками проросійських незаконних збройних формувань, він надав статистику цих порушень та підкреслив, що здебільшого вони мають провокативний характер."

"Також українська сторона надала практичні рекомендації щодо підвищення ефективності роботи нині діючих багатосторонніх органів контролю за ситуацією в зоні конфлікту, таких як Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін та Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ." - зазначає на сайті міністерства.

В рамках зустрічі помічник Держсекретаря США Френк Роуз зазначив, що вражений мужністю наших військових. Він підтвердив повну підтримку США українських ініціатив із мирного врегулювання конфлікту на сході України та запевнив, що американська сторона й надалі докладатиме всіх зусиль з консолідації міжнародної підтримки територіальної цілісності та суверенітету України.

Сторони обговорили питання контролю над дотриманням домовленостей про припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції, а також перспективи українсько-американського співробітництва у військовій сфері.Загрузка...

Оставьте первый комментарий