Сніданок Грушевського,5 з Володимиром Прокопівим фото

В п'ятницю, 09 липня, о 08:00 видання "Грушевського,5" запрошує на новий формат наших зустрічей з читачами - "Сніданок Грушевського,5".

Щотижня ми запрошуємо гостей різних сфер діяльності на публічні інтерв'ю, та даємо можливість вам, дорогі читаті нашого видання, поставити нашим гостям свої запитання також.


Цієї пятниці наш гість Володимир Прокопів - заступник міського голови, секретар Київради. Будемо говорити про улюблений Київ, складнощі та переваги роботи в Київраді, про місцеве самврядування і як поєднувати соціально-політичне життя та родинний добробут!


У травні 2014 року став депутатом Київської Міської ради та головою постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування. На цій посаді наклав мораторій на забудову в історичній частині міста. 

Також запровадив відкриту систему засідань земельної комісії, зокрема на офіційному сайті КМР почали оприлюднювати порядок денний комісії та всі матеріали, а також протоколи засідань.  

Наразі займається питаннями вирішення квартирної черги, вдосконаленням функціонування та виконання електронних петицій до Київської міської ради, створенням музею тоталітарного режиму. Член офіційної делегації України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи. 

Веде активну політику на міжнародній арені, переймаючи європейський досвід у сфері місцевого самоврядування.

Отже,

9 липня, о 08:00 ранку,
в PublicCafe: вул. Хрещатик, 1/2

Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/IZJ8Bd2QLAP05boV2

Контакти для запитань: 
044 279 43 01, 066 754 41 29, Загрузка...

Оставьте первый комментарий