Служба безпеки перевірить причетність Ляшко до корупції фото

СБУ звернулася до ЦВК із запитом щодо перевірки інформації стосовно вчинення Олегом Ляшко адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією. Служба безпеки збирається дізнатись підстави за яких Ляшко набув повноважень народного депутата України.

Про це повідомляє сам народний депутат на своїй сторінці в Facebook. Олег Ляшко сам опублікував відповідний документ поданий до ЦВК. Згідно з текстом документа, перевірка проводиться за інформацією Печерської податкової та заснована на Законі України «Про організаційно – правові основи боротьби з організованою злочинністю». Відмітимо, що відповідно за закону, документи для перевірки необхідно надати протягом 10 діб.

12728865_949206375147960_8296918903579158956_n.jpg

У Facebook лідер Радикальної партії прокоментував поданий запит так: «Замість того, щоб ловити шпигунів і зрадників, Служба безпеки виконує політичні замовлення. Оскільки корупція у владі успішно подолана, тепер вже мене намагаються зробити корупціонером»

Нагадаємо, що вже один представник Радикальної партії втратив депутатську недоторканість через причетність до корупції. 17 вересня парламент позбавив недоторканності Ігоря Мосійчука.Загрузка...

Оставьте первый комментарий