"Слуга народу" бере майже 250 місць в парламенті фото

Центральна виборча комісія опрацювала 46,22% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на позачергових виборах до Верховної Ради.

 

Про це свідчать дані ЦВК.

 

За результатами підрахунку голосів, партія "Слуга народу" набрала — 42,35%, "Опозиційна платформа - За життя" — 12,80%, "Європейська солідарність" - 8,70%, "Батьківщина" - 8,05%, "Голос" - 6,43%.

 

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на брифінгу у понеділок заявила, що позачергові вибори у Верховну Раду вважаються такими, що відбулися.

 

"Вже можна говорити, що подій, які поставили б під сумнів проведення цієї виборчої кампанії - немає. Політичний настрій суспільства досить високий", - сказала Сліпачук. 

 

За словами заступника голови ЦВК Євгена Радченка, вбивств, поганих подій, розгрому дільниць не відбувалося. 

 

"Явка виборців складає 49,8%. Хоча для України це і незвично низький показник, треба зважати на те, що це літній період і все таки це позачергові вибори", - зазначив він.

 

При цьому Радченко додав, що вже опрацьовано майже 50% електронних протоколів, тож  швидкість і точність підрахунку голосів є досить хорошою.

 

За даними ЦВК, найімовірніше, що вже 23 липня до Комісії надійдуть протоколи з мокрими печатками і почнеться безперервне засідання з підрахунку голосів.

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий