Нардеп Надія Савченко стала для європейців загадкою - більшість з них досі не розуміють, чиї інтереси вона насправді відстоює - України чи Кремля.

Таку точку зору висловив голова наглядової ради Інституту світової політики Віктор Шлінчак і додав, що довіряти Савченко більше не варто.

"Рішення про те, що Савченко буде делегатом і членом ПАРЄ було прийнято виключно політично, поза квотами будь-яких фракцій і воно на даний момент просто втратило чинність, оскільки є підстави зараз не зовсім довіряти пані Савченко", - повідомив Шлінчак в інтерв'ю радіостанції "Голос столиці".

На думку експерта, заяви Савченко щодо терористів Донбасу не позначаться на іміджі України, однак певну долю негативу вони вже ж принесуть, оскільки українська сторона представляла Надію справжнім в'язнем Кремля.

"У багатьох політиків в Європі, які в той час закликали звільнити Савченко з полону зараз, так би мовити, зацепініння, тому що вони не розуміють де-факто, наскільки Савченко є самостійним політиком, наскільки те, що вона проголошує, вона не погоджує з якимись своїми можливими кураторами тощо. Більше того, зверніть увагу, що російський МЗС відреагував на те, що ВР позбавила членства Савченко в ПАРЄ. Вони навіть сказали, що це безпрецедентний випадок і, в принципі, це дуже погано позначиться на іміджі України", - повідомив Шлінчак.

На думку експерта, зараз Савченко займається поширенням сепаратистських настроїв в Україні і їй практично ніхто не перешкоджає у цьому.

"Савченко якраз поширює сепаратиські настрої і, більше того, підтримує зв'язок із сепаратистами", - додав експерт.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що Путін зробив крок у бік Гааги.Загрузка...

Оставьте первый комментарий