Колишнього власника "Приватбанку" Ігоря Коломойського і чиновників, які покривали його діяльність, необхідно притягнути до кримінальної відповідальності.

Про це повідомив екс-глава Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі на своїй сторнці у Facebook.

"Влада продовжує нахабно брехати з приводу ситуації з "ПриватБанком". Навіть якщо держава, як обіцяє, поверне всі кошти вкладникам, їх повернуть з нашої з вами кишені. Чому весь народ України має віддавати 150 мільярдів, які вкрав Коломойський?" – повідомив Саакашвілі.

За його словами, у Верховній Раді "перейшли від банального грабунку держави до оплати своїх договорняків" з кишень платників податків. Саакашвілі закликав об'єднати зусилля, щоб "повернути в Україну вкрадені кошти, почати кримінальне переслідування Коломойського і всіх чиновників, незалежно від їхнього рангу".

"Ми повинні захищати не тільки інтереси сотень тисяч юридичних осіб і мільйонів людей, які можуть втратити роботу, а десятків мільйонів українців, яких нахабним обманом хочуть змусити платити за чужими рахунками!" – підкреслив Саакашвілі.

Як відомо, сьогодні, 19 грудня 2016 року на спільному брифінгу глави НБУ Валерії Гонтарєвої і міністра фінансів України Олександра Данилюка було офіційно оголошено про націоналізацію "Приватбанку".

Гонтарєва повідомила, що "ПриватБанк" визнаний неплатоспроможним, і заявила, що націоналізація була єдиною можливістю зберегти гроші вкладників і зберегти фінансову систему.

Згідно з рішенням уряду від 18 грудня, держава на 100% стає власником банку. Кабінет Міністрів обіцяє забезпечити стабільну роботу банку в перехідний період, який починається 19 грудня.

В "ПриватБанк" введуть тимчасову адміністрацію на чолі з колишнім міністром фінансів України Олександром Шлапаком. За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, після стабілізації роботи банку його продадуть.
За даними НБУ на 1 жовтня 2016 року, за розміром активів (271,8 млрд грн) "ПриватБанк" займав перше місце серед 100 діючих фінансових установ.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що українці рекордними темпами забирають гроші з ПриватБанку. Загрузка...

Оставьте первый комментарий