Саакашвілі заявив про викрадення українського паспорта


11.09.2017 17:52:00Екс-губернатор Одещини Міхаїль Саакашвілі повідомив, що перебуває на території України, однак його паспорт викрали.

За словами Міхеїла Саакашвілі, він без проблем пройшов польський митний контроль, однак українські митники відмовилися взяти його паспорт. Про це пише "сайт 24".

Після цього він залишив свій паспорт в автобусі, а люди "внесли його на руках до України". За цей час, за словами Саакашвілі, правоохоронці провели в автобусі обшук. Після цього паспорт зник. Тож в крадіжці він звинуватив українську владу.

Як відомо, раніше Міхеїл Саакашвілі зазначив, що його позбавили громадянства, бо Президент Порошенко вбачає у ньому сильного суперника.

"Усі все розуміють, усі ці розмови, що Саакашвілі не мав підтримки – якщо я не мав підтримки, то чому в мене забрали громадянство, коли мене фізично не було в Києві? Те, що зробив Порошенко – це означає, що він визнав в мені сильного суперника", – зазначив він.

Саакашвілі зазначив, що Порошенко знав про його кримінальні переслідування, коли надавав громадянство.

"Коли мені надавали громадянство, він прекрасно знав про всі аспекти. Ми з ним свого часу все обговорювали", – зазначив колишній губернатор.

Також він додав, що обов’язково повернеться в Україну.

"Я опираюся на наших активістів. Я повернуся в Україну", – додав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що у Путіна готові піти з Донбасу.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров