Розенко розповів про середній розмір субсидії в Україні  фото

Сьогодні, 23 червня, в Києві відкрився Український форум з енергоефективності. У рамкам стратегічної панелі виступив віце- премєр – міністр Украини Павло Розенко, розповівши про доцільність субсидій. 

«У 2015- 2016 роках 5,5 млн українських родин були захищені системою субсидій. Сьогодні саме субсидія фактично 100% забезпечує сплату за житлово – комунальних послуг», - розповів Розенко.

«Сьогодні середній розмір субсидії під час опалювального сезону складає 1400 гривень. Це означає, що кожна незаможна українська родина від держави отримала 1400 для покриття витрат, як компенсацію за підвищення цін на енергоносії», - відмітив віце – прем’єр. 

За словами Розенко, система субсидій не є константою і має обмежити час своєї дії. Він стверджує, що ця система показує свою ефективність під час підвищення цін на енергоносії, але у найближчому майбутньому буде змінена.

Також політик відзначив прагнення України до енергетичної незалежності.

«Ми отримали справді історичний шанс, саме зараз ми можемо стати справді незалежними. Мова йде про енергетичну незалежність нашої держави.

Я впевнений, що саме нинішня влада президент, уряд, Верховна рада, може зробити все, щоб через 3-5 років Україна стала справді енергетично незалежною і врешті решт раз і назавжди з цієї газової російської голки на якій ми сиділи останні роки. Газової голки яка не додала , яка не давала реалізувати нам свій і європейський вибір», - відзначив він.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий