Росія почала виводити свої війська з Донбасу, - Гримчак


27.08.2017 16:23:00Російська Федерація вже почала виводити власні війська з окупованих територій Донбасу, а наступного року будь-яка фінансова підтримка ОРДЛО буде припинена.

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак для "Апострофа".

"Наступного року Росія не планує платити за утримання окремих районів Донецької і Луганської областей - така в мене є інформація. З неконтрольованої території почали вивозити окреме - особливо цінне - військове обладнання. Частина керівництва ОРДЛО шукає собі житло деінде... І так далі - такої інформації дуже багато", - зазначив він.
Як відомо, раніше Гримчак заявив, що Росія піде з Донбасу в 2018 році.

"За розрахунками, у 2018 році Росія піде. Причому, при своїх розрахунках, щось схоже на ті санкції, які вже були підписані та майже вступили в силу, на це теж був розрахунок. Щось подібне буде. Єдине що, на наш погляд, цей процес трошечки відтермінувала блокада (ОРДЛО)", - сказав Гримчак.

"Таке було з багатьох причин, починаючи з того, що бюджет України недоотримав деяких досить серйозних грошей. У нас за перший квартал десь 2,3% – зростання ВВП, а розрахунок був до 4%. Оці десь 1,5% ми втратили за рахунок блокади", - додав він.

При цьому, на думку Гримчака, в листопаді може статися "останній бій за Україну".

"Єдине що, є такі підозри, що останній такий бій за Україну буде, мабуть, у листопаді – це коли (Росія) спробує активізувати все, що у неї є для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні заради того, щоби не виходити (з Донбасу)", - заявив він.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Марчук вразив заявою про наміри окупантів на Донбасі.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров